Autoškola Karen Tylová - V.I.P program

V.I.P. program: ideální pro bezpečný vstup do světa motorismu

Ve VIP programu jsou zařazeny nadstandartní prvky,které jsou nad rámec osnov pro výcvik v autoškole
(např. parkování v podzemních garážích,jízda po dálnici apod.)

V.I.P. program není určen pro ty, kteří pouze chtějí získat řidičák a nezajímá je, budou-li umět jezdit!

V.I.P. program: luxus, kvalita, účinnost

Výcvik ve V.I.P. programu se odehrává výhradně na vozidlech, kde například klimatizace, plně seřiditelná sedačka i volant nebo airbagy patří ke standardu.

V.I.P. program šetří čas.

Jedním ze základních principů V.I.P. programu je umožnit bezproblémové získání řidičského průkazu klientům, pro které by účast v klasickém kurzu autoškoly znamenala příliš velkou časovou zátěž.

V.I.P. program: řidičák v termínu

Doba absolvování V.I.P. programu je zcela závislá na potřebách a možnostech klienta – pokud klient nebude chtít celý výcvik zvládnout rychleji než za 16 dnů nebo pomaleji než za 18 měsíců.

V.I.P. program nekončí získáním řidičáku.

Pro absolventy V.I.P. programu i jejich blízké či zaměstnance máme připravenu řadu atraktivních nadstavbových služeb.

Kurzy defenzívní jízdy jsou zaměřeny na psychologické aspekty bezpečné jízdy. Cílem kurzu je dosáhnout takové úrovně řízení, která zajistí bezpečnou jízdu i v situacích, kdy se jiní účastníci dopouštějí chybných výkonů a jednání. Výsledkem by tedy měl být řidič, který se nestane viníkem, ale ani obětí dopravní nehody. U účastníků kurzu se předpokládají vlastní řidičské zkušenosti ve všech druzích provozu.

Škola smyků je prováděna na celoročním smykovém polygonu. Účastníci se seznámí s různými druhy smyků a v praktické části se připravují na jejich prevenci i úspěšné zvládnutí. Velký důraz je kladen i na úspěšné psychické zvládnutí krizových situací na kluzkém povrchu. U účastníků kurzu se předpokládá pokročilé ovládání vozidla.